Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Osiągnięcia

AKTUALNOŚCI:

DYPLOMY DLA PANI IWONY I PANA RYSZARDA

Utworzono dnia 24.02.2022

„To co Kocham“

Mieszkańcy Naszego Domu Pani Iwona oraz Pan Ryszard, otrzymali dyplomy za udział w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Sztuka Osób   Niepełnosprawnych. Na fotografii oraz rysunku Mieszkańcy przedstawili „to co kochają“ . Niestety tym razem nie udało się wygrać, ale my tak łatwo się nie poddajemy i za rok znów spróbujemy swoich sił.

czytaj dalej na temat: DYPLOMY DLA PANI IWONY I PANA RYSZARDA

KONKURS CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA

Utworzono dnia 09.12.2021

CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA

Pod takim hasłem Mazowiecki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej ogłosił konkurs promujący profilaktykę zatruć tlenkiem węgla oraz bezpieczeństwo pożarowe w obiektach mieszkalnych. Konkurs miał charakter dwuetapowy, a prace można było zgłaszać w kategoriach – film oraz prace plastyczne. Zakasaliśmy więc rękawy i pełni zapału rozpoczęliśmy przygotowania. W rolę Czadu i Anioła wcieliły się bezkonkurencyjne aktorki Ewa i Edyta. Efekt końcowy zaskakujący. Cóż, talenty wrodzone… W eliminacjach na poziomie powiatowym, wśród domów pomocy społecznej nasze prace zajęły pierwsze miejsca w obu kategoriach.
We wtorek zaszczycili nas swą obecnością Komendant Powiatowy PSP w Żyrardowie Pan Tomasz Cybul oraz Przewodniczący Komisji Konkursowej Pan Jarosław Belina, z rąk których odebraliśmy gratulacje , dyplom i nagrodę.
Przed nami etap wojewódzki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii

 

POEZJA JEST CZĘŚCIA ŻYCIA KAMILA KRÓLEWICZA

Utworzono dnia 17.11.2021

POEZJA JEST CZĘŚCIA ŻYCIA KAMILA KRÓLEWICZA

 

SUKCES ARTYSTY Z DPS

Utworzono dnia 17.11.2021

SUKCES ARTYSTY Z DPS

Mieszkaniec naszego Domu Pan Andrzej Oracki w Konkursie plastycznym Wojewody Mazowieckiego pt. “ Cztery pory roku - pejzaże Mazowsza“ zdobył drugie miejsce. Cieszymy się, że talent naszego Mieszkańca został doceniony i stał się motywacją do tworzenia kolejnych dzieł. Panu Andrzejowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Pełny rozmiar

PANI ANIA WYRÓŻNIONA

Utworzono dnia 31.08.2017

PANI ANIA WYRÓŻNIONA…

 15 maja 2017r. w Hotelu Gromada w Warszawie  podczas Uroczystej Gali zorganizowanej przez Warszawską Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych  z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych nasza pracownica Pani Anna Nowecka otrzymała dyplom uznania za zaangażowanie w pracę, profesjonalizm, ciepło i dobro okazywane podopiecznym oraz wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych.

  

Pani Ani gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.

 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny