Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Osiągnięcia

AKTUALNOŚCI:

ARTYKUŁ W ŻYCIU ŻYRARDOWA O NASZYM DPS

Utworzono dnia 12.10.2022

ARTYKUŁ W ŻYCIU ŻYRARDOWA O DPS

Utworzono dnia 12.10.2022

Artykuł w Życiu Żyrardowa o DPS

KOLEJNY SUKCES - I MIEJSCE W KONKURSIE DOBRO MOIMI OCZAMI - NATURA

Utworzono dnia 17.08.2022

Kolejny sukces - I miejsce w konkursie

Kolejny raz próbowaliśmy naszych sił w konkursie plastycznym ogłoszonym przez Fundację Beneficjum. Czworo mieszkańców postanowiło zmierzyć się z tematem „Dobro moimi oczami - natura”. Różnymi technikami pod okiem naszej terapeutki Ewy powstały niepowtarzalne i różnorodne propozycje konkursowe.  Pani Zosia - haft krzyżykowy, Pan Andrzej - malarstwo, Pan Rysio - pilografia i Pani Iwonka – fotografia. Konkurencja była bardzo duża, spośród 482 prac, to praca Pani Zosi  okazała się najpiękniejsza i  zdobyła I miejsce w konkursie.
Nagroda w postaci artykułów plastycznych pozwoli nam na tworzenie nowych, równie pięknych dzieł.

Uczestnicy konkursu plastycznego z terapeutą

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

DYPLOMY DLA PANI IWONY I PANA RYSZARDA

Utworzono dnia 24.02.2022

„To co Kocham“

Mieszkańcy Naszego Domu Pani Iwona oraz Pan Ryszard, otrzymali dyplomy za udział w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Sztuka Osób   Niepełnosprawnych. Na fotografii oraz rysunku Mieszkańcy przedstawili „to co kochają“ . Niestety tym razem nie udało się wygrać, ale my tak łatwo się nie poddajemy i za rok znów spróbujemy swoich sił.

czytaj dalej na temat: DYPLOMY DLA PANI IWONY I PANA RYSZARDA

KONKURS CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA

Utworzono dnia 09.12.2021

CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA

Pod takim hasłem Mazowiecki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej ogłosił konkurs promujący profilaktykę zatruć tlenkiem węgla oraz bezpieczeństwo pożarowe w obiektach mieszkalnych. Konkurs miał charakter dwuetapowy, a prace można było zgłaszać w kategoriach – film oraz prace plastyczne. Zakasaliśmy więc rękawy i pełni zapału rozpoczęliśmy przygotowania. W rolę Czadu i Anioła wcieliły się bezkonkurencyjne aktorki Ewa i Edyta. Efekt końcowy zaskakujący. Cóż, talenty wrodzone… W eliminacjach na poziomie powiatowym, wśród domów pomocy społecznej nasze prace zajęły pierwsze miejsca w obu kategoriach.
We wtorek zaszczycili nas swą obecnością Komendant Powiatowy PSP w Żyrardowie Pan Tomasz Cybul oraz Przewodniczący Komisji Konkursowej Pan Jarosław Belina, z rąk których odebraliśmy gratulacje , dyplom i nagrodę.
Przed nami etap wojewódzki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii

 

POEZJA JEST CZĘŚCIA ŻYCIA KAMILA KRÓLEWICZA

Utworzono dnia 17.11.2021

POEZJA JEST CZĘŚCIA ŻYCIA KAMILA KRÓLEWICZA

 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny