Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

2017

AKTUALNOŚCI:

WYCIECZKA DO RADZIEJOWIC

Utworzono dnia 26.09.2017

WYCIECZKA DO RADZIEJOWIC

23.05.2017r. wyruszyliśmy do malowniczej Gminy Radziejowice gdzie rozpoczęliśmy naszą wędrówkę zwiedzając zespół pałacowo-parkowy. To miejsce zachwyca nas nie tylko ciekawą historią ale daje dogodne warunki do wypoczynku i rekreacj.

Z pewnością odwiedzimy je jeszcze nie raz.

Zapraszamy do Galerii, w której znajdziecie więcej zdjęć z wycieczki.

POLICJA W DPS

Utworzono dnia 01.08.2017

POLICJA W DPS

07.03.2017r.

W trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców DPS na zaproszenie  Dyrektora Placówki odbyło się spotkanie prewencyjne ze st. asp. sztab. Robertem Jagurą.

Funkcjonariusz przeprowadził pogadankę na temat bezpieczeństwa oraz zasad współżycia społecznego. Zwrócił uwagę na sytuacje związane z oszustwami osób starszych np. metodą na ,,wnuczka” oraz  apelował o zachowanie ostrożności przy zawieraniu umów przez telefon. Licznie zgromadzeni mieszkańcy stwierdzili , że poruszone problemy i sprawy są bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa i wiedza na ten temat przyszłości pozwoli uniknąć przykrych i niepotrzebnych sytuacji.

WALENTYNKI W DPS

Utworzono dnia 22.07.2017

WALENTYNKI W DPS

14-ego lutego obchodzony jest powszechnie jako Dzień Zakochanych. Również u nas nie zabrakło walentynkowego akcentu. Miłą niespodzianką dla naszych mieszkańców były czekoladowe lizaki w kształcie serduszek rozdane przez personel.

Zapraszamy do Galerii, w której znajdziecie więcej zdjęć z wydarzenia

 

BAL KARNAWAŁOWY W PRZESTRZENI SENIORA

Utworzono dnia 22.07.2017

BAL KARNAWAŁOWY W PRZESTRZENI SENIORA

W środę 01.02.2017r. uczestniczyliśmy w zabawie karnawałowej zorganizowanej przez Przestrzeń Seniora. Organizatorzy uprzedzili nas, że mile widziane będzie przygotowanie przebrania. Wszyscy wzięli to sobie mocno do serca. Dlatego wśród uczestników zabawy spotkaliśmy wróżki, anioły, motyle a nawet kowbojów. Poza tańcami nie brakowało także zabaw instrumentalnych, terapeutycznego oddziaływania muzyki poważnej oraz pysznych przekąsek. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale.
Za zaproszenie serdecznie dziękujemy i głodni wrażeń czekamy na więcej.

Zapraszamy do Galerii, w której znajdziecie więcej zdjęć z wydarzenia

czytaj dalej na temat: BAL KARNAWAŁOWY W PRZESTRZENI SENIORA

SENIORZY ZAGRALI DLA SENIORÓW

Utworzono dnia 22.07.2017

SENIORZY ZAGRALI DLA SENIORÓW

25 stycznia 2017 r. w Resursie odbyły się dwa przedstawienia przygotowane przez grupy teatralne z Łowicza i Skierniewic. Obie grupy tworzą seniorzy. Wśród widzów nie zabrakło także Nas. Grupa teatralna „AleBabki” z Łowicza zaprezentowała spektakl „Syreny” – teatr ruchu. Natomiast „Babki z Rodzynkami” ze Skierniewic postawiły na komedię „Grunt to rodzinka”. Dla naszych Mieszkańców było to nowe i bardzo fajne przeżycie.

Z pewnością skorzystamy z takiego zaproszenia ponownie, jeśli tylko nadarzy się okazja.

KONCERT PIOTRA CUGOWSKIEGO Z CHÓREM GOSPEL RAIN

Utworzono dnia 22.07.2017

KONCERT PIOTRA CUGOWSKIEGO Z CHÓREM GOSPEL RAIN

05.01.2017 r. wzięliśmy udział w niecodziennym wydarzeniu jakim był koncert chóru Gospel Rain pod tytułem „EMMANUEL. Pieśni o Narodzeniu”. Gościem specjalnym był  Piotr Cugowski. Koncert odbył się w Kościele Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie. Mieliśmy okazję wysłuchać znane polskie kolędy i pastorałki w nowych aranżacja muzycznych łączących piękną, polską tradycję z nowoczesnymi stylami i trendami muzycznymi. Za sprawą niezwykłej akustyki oraz wspaniałej oprawy świetlnej nam wszystkim udzieliła się doniosła atmosfera tego wydarzenia. Na koniec wspólnie z chórem pozowaliśmy do pamiątkowego zdjęcia.

 

Zapraszamy do Galerii, w której znajdziecie więcej zdjęć z koncertu

czytaj dalej na temat: KONCERT PIOTRA CUGOWSKIEGO Z CHÓREM GOSPEL RAIN

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny