Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 30:

DZIEŃ KOBIET

Utworzono dnia 22.06.2017

DZIEŃ KOBIET

W dniu 08.03.2017r. w Centrum Kultury w Żyrardowie z okazji Dnia Kobiet odbył się koncert Krzysztofa Kiliańskiego. Mimo późnej pory liczna grupa  Mieszkańców naszego Domu zdecydowała się wziąć w nim udział. Wróciliśmy z koncertu bardzo zadowoleni, zwłaszcza Panie, które z rąk Prezydenta Miasta Żyrardowa Pana Wojciecha Jasińskiego otrzymały róże. Wszystkiego najlepszego.

Zapraszamy do Galerii, w której znajdziecie więcej zdjęć z koncertu

czytaj dalej na temat: DZIEŃ KOBIET

KONCERT BEATY BEDNARZ

Utworzono dnia 22.06.2017

KONCERT BEATY BEDNARZ

Nas też nie zabrakło w dniu 30.03.2017r. na koncercie pasyjnym Beaty Bednarz z zespołem i Chórem Gospel „Z Miłości”. Koncert cieszył się dużym zainteresowaniem Żyrardowian. W wypełnionym po brzegi Kościele Matki Bożej Pocieszenia zabrzmiały pieśni, które znamy z obrzędów religijnych, ale tym razem w nowej – gospelowej aranżacji.

Zapraszamy do Galerii, w której znajdziecie więcej zdjęć z koncertu

 

czytaj dalej na temat: KONCERT BEATY BEDNARZ

POLICJA W DPS

Utworzono dnia 15.07.2017

POLICJA W DPS

07.03.2017r.

W trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców DPS na zaproszenie  Dyrektora Placówki odbyło się spotkanie prewencyjne ze st. asp. sztab. Robertem Jagurą.

Funkcjonariusz przeprowadził pogadankę na temat bezpieczeństwa oraz zasad współżycia społecznego. Zwrócił uwagę na sytuacje związane z oszustwami osób starszych np. metodą na ,,wnuczka” oraz  apelował o zachowanie ostrożności przy zawieraniu umów przez telefon. Licznie zgromadzeni mieszkańcy stwierdzili , że poruszone problemy i sprawy są bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa i wiedza na ten temat przyszłości pozwoli uniknąć przykrych i niepotrzebnych sytuacji.

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 85

W poprzednim tygodniu: 170

W tym miesiącu: 136

W poprzednim miesiącu: 513

Wszystkich: 0