Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 5:

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Utworzono dnia 14.04.2022

DOMINIK STRZELEC – MUZYK

Utworzono dnia 16.03.2022

DOMINIK STRZELEC – MUZYK

03.02.2022 r. gościliśmy wyjątkowego artystę. Czwartkowe przedpołudnie umilił nam swoim występem Dominik Strzelec – utalentowany wokalnie podopieczny Domu Pomocy Społecznej w Brwinowie. W trakcie recitalu zaprezentował się w repertuarze znanych i lubianych polskich gwiazd zachęcając nas do wspólnego śpiewania. Istna bomba pozytywnej energii. Ale nie zabrakło też chwilowych wzruszeń. Dominiku dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 

OFICJALNE WRĘCZENIE NAGRÓD

Utworzono dnia 24.02.2022

Oficjalne wręczenie nagród w konkursie „Czujka na straży Twojego Bezpieczeństwa“

Nowy Rok rozpoczął się dla nas bardzo radośnie. W dniu 03 lutego 2022r. przedstawiciele Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej wręczyli  nagrodę rzeczową w postaci projektora, za udział w konkursie „Czujka na straży Twojego Bezpieczeństwa“ . Jest nam niezmiernie miło, że nasze starania przyniosły sukces, również na szczeblu wojewódzkim.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Utworzono dnia 03.02.2022

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W czwartek 27.01.2022 r. świętowaliśmy wspólnie Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Spotkanie rozpoczęło się od swobodnych rozmów przy kawie i słodkim poczęstunku. A w tle wesoła muzyka powoli nastrajała do zabawy. Płynnie więc przeszliśmy do konkursu karaoke. Nie zabrakło wzruszeń, a przede wszystkim dobrej zabawy. Wszak wiadomo, że „muzyka łagodzi obyczaje”. Uśmiech zagościł na wszystkich twarzach.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

ŻYCZENIA OD PRZEDSZKOLAKÓW Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

Utworzono dnia 03.02.2022

ŻYCZENIA OD PRZEDSZKOLAKÓW Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

W dniu 14.01.2022 r. odwiedziły nas dzieci z Miejskiego Integracyjnego Przedszkola nr 10 w Żyrardowie.

W imieniu całej społeczności przedszkola przekazały własnoręcznie przygotowane  upominki wraz z życzeniami z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Upominki dla Mieszkańców od dzieci z Miejskiego Integracyjnego Przedszkola nr 10 w Żyrardowie

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

 

ŻYCZENIA NA NOWY ROK

Utworzono dnia 30.12.2021

PRZEDŚWIĄTECZNE UPOMINKI

Utworzono dnia 15.01.2022

PRZEDŚWIĄTECZNE UPOMINKI

Prawdziwą niespodziankę zorganizował dla nas Kościół Chrześcijan Baptystów w Żyrardowie. Grupa wolontariuszek, z Panią Ewą na czele, przygotowała świąteczne upominki dla każdego z Mieszkańców.  Pani Ewa, w imieniu wspólnoty, złożyła życzenia świąteczne i noworoczne. Na koniec wspólnie odśpiewaliśmy kolędę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii

WIGILIJNA WIECZERZA

Utworzono dnia 02.01.2022

WIGILIJNA WIECZERZA

Pięknie udekorowany stół, migoczące lampki, śnieżynki, jemioła i słowa kolędy. W tej oto scenerii zasiedliśmy wspólnie do wigilijnej wieczerzy. Strawę dla ciała poprzedziła strawa dla ducha – chwila zadumy, wspomnienie tych, którzy od nas odeszli oraz wspólna modlitwa i błogosławieństwo od księdza Adama. A po Wigilii na każdego czekał prezent.

Stół wigilijny

Zapraszamy do obejrzenia galerii

WIZYTA NADZWYCZAJNA

Utworzono dnia 12.01.2022

WIZYTA NADZWYCZAJNA


W dniu 22.12.2021 r. gościliśmy Wicewojewodę Mazowieckiego Pana Sylwestra Dąbrowskiego. Nasz Mieszkaniec Pan Andrzej Oracki, a zarazem laureat konkursu plastycznego „Cztery pory roku - pejzaże Mazowsza“ otrzymał nagrodę za zajęcie II miejsca. Ponadto Pan Wicewojewoda przekazał nagrodę rzeczową również dla naszego Domu.
Cieszymy się, że to spotkanie było, też okazją do złożenia sobie serdecznych życzeń w tym szczególnym czasie nadchodzących  Świąt Bożego Narodzenia.

Wicewojewoda z pracownikami i nagrodzonym Mieszkańcem DPS

czytaj dalej na temat: WIZYTA NADZWYCZAJNA

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Utworzono dnia 02.01.2022

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Pragniemy serdecznie podziękować Pracownikom oraz Dzieciom z Miejskiego Przedszkola integracyjnego nr 10 w Żyrardowie, za własnoręcznie wykonane karty świąteczne, które napłynęły do nas tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Dziękujemy za pamięć.

Kartki świąteczne

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 73

W poprzednim tygodniu: 76

W tym miesiącu: 262

W poprzednim miesiącu: 365

Wszystkich: 0